Suchá jehla a mezzotinta na papíře, 50 x 62 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1975, signováno dole uprostřed Anderle, list č. 35/70. Publikováno: Machalický Jiří, Jiří Anderle Kresby, grafiky obrazy objekty (1954 – 1955), Slovart 1995, str. 128.